Personal tools
log in | join | help
Sections

BUD-GRYF SZCZECIN - Dom EKOnomiczny i inteligentny

by LiveModern Webmaster last modified Jan 13, 2013 01:02 AM
Editorial Rating: 1 2 3 4 5
Average Rating: 1 2 3 4 5 ( 0 votes)
by Bob Bud (noreply@blogger.com) last modified Jan 12, 2013 

 

Innowacja, komfort, bezpieczeństwo i funkcjonalność – to właśnie cechy tworzące energooszczędny i inteligentny dom. Okazją do bliższego zapoznania się z tym tematem w zakresie nowych technologii i materiałów budowlanych będą 22. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN. Imprezę w dniach 15-17 marca organizują Międzynarodowe Targi Szczecińskie.

Nadchodząca edycja targów koncentrować się będzie na prezentacji „Dom EKOnomiczny i inteligentny”. Kolejny raz na terenie targów zbudowany zostanie dom niskoenergetyczny - wykonany z nowoczesnych, zgodnych z normami i wymogami materiałów budowlanych. Będziemy mogli zaobserwować w nim działanie inteligentnych systemów sterowania, zwiększających bezpieczeństwo, funkcjonalność i komfort użytkowników. W domu pokazowym przedstawione też zostaną możliwości efektywnego wykorzystania energii w użytkowanym obiekcie, tak w aspekcie ekonomicznym, jak i ekologicznym.


Targi BUD-GRYF SZCZECIN dadzą nam także okazję do rozmowy z autorytetami ze środowiska akademickiego, a także producentami i praktykami zasiadającymi w Loży ekspertów.

Targom od kilku lat towarzyszy Giełda kooperacyjna sektora budowlanego i energetycznego.  Jej organizatorem jest ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP. W roku 2012 w giełdzie udział wzięło 50 firm z Polski, Niemiec, Czech i Hiszpanii, łącznie odbywając 120 spotkań biznesowych.

Równolegle z targami BUD-GRYF SZCZECIN odbędą się 17. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA i VI Konferencja naukowo-techniczna pt. „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu”. Obie imprezy w ubiegłym roku zgromadziły ponad 220 wystawców  z branży budowlanej, architektów, deweloperów i ok. 6 tys. zwiedzających.

Podczas targów odbędą się szkolenia dla sektora budowlanego i energetycznego oraz konkursy branżowe: „Wyróżniony Wyrób” i „Godło Złoty Kask”.

 

 

 
 
 
this website is for sale

This website will undergo significant changes in 2021. First, the domain name has been sold. Visitors will not be able to find the site at livemodern.com after the new domain owner publishes their new website. In the meantime, we are looking for a buyer for the content, someone who wants to continue the mission of the website. If that is you, contact marshall [at] take-note.com. I will provide details.

more...
 

Website migration, maintenance and customization provided by Grafware.